Poszukiwani chętni do pracy w Służbie Celno- Skarbowej

Na zainteresowanych pracą czeka w Gdańsku i Gdyni 20 wolnych etatów.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zajmują się prowadzeniem kontroli walką z hazardem i przestępczością gospodarczą, a także zatrzymują towary nielegalnie przewożone przez granice naszego kraju.

Rozpoznają, zapobiegają i wykrywają przestępstwa i wykroczenia skarbowe ,a także przestępstwa związane z przywozem i wywozem towarów ochrony dóbr kultury oraz własności intelektualnej. Funkcjonariusze zajmują się również kontrolowaniem ruchu i transportu drogowego , a także współpracują z organami celnymi innych państw.

 Służba daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju i awansu, udział w licznych szkoleniach, stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia w różnych dziedzinach  – poinformowano na stronie pomorskiej krajowej Administracji i Skarbowej

Aktualnie poszukiwani są kandydaci, którzy będą pełnić służbę w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Kwidzynie, Tczewie, Chojnicach oraz w  Pruszczu Gdańskim.

Szczegółowe  informacje dotyczące rekrutacji  można znaleźć na stronie www.pomorskie.kas.gov.pl; ipp.ias.320000@mf.gov.pl lub pod numerem telefonu 58 300 97 47

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: