Przestraszył się własnego cienia i wezwał policję. Był pod wpływem narkotyków

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Chojnic, który podejrzewał, że do domu, w którym mieszka, ktoś się włamał. Mężczyzna, który słyszał poruszające się osoby i widział cień, który rzekomo schował się za szafą, był pod wpływem narkotyków.

Dyżurny chojnickiej policji otrzymał 2 stycznia zgłoszenie, że do jednego z domów w Chojnicach prawdopodobnie ktoś się włamał. Kiedy na miejscu pojawił się patrol policji zastał w nim 24-letniego mężczyznę. Mężczyzna twierdził, że po jego domu ktoś chodzi, ale on widzi tylko cień sprawcy, który schował się za szafą.

Policjanci przeszukali wszystkie pomieszczenia w budynku, ale nikogo nie znaleźli. Ich uwagę zwróciło jednak  nienaturalne zachowanie mężczyzny. Okazało się, że 24-latek chwilę wcześniej zażywał amfetaminę, której działanie prawdopodobnie przyczyniło się do tego, że przestraszył się „własnego cienia”. Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, które posiadał 24-latek.

Mieszkaniec Chojnic został zatrzymany i po konsultacji z lekarzem trafił do policyjnego aresztu.

Za przestępstwo posiadania narkotyków 24-latkowi grozi kara do trzech lat więzienia. Policjanci zajmą się również tym  skąd pochodziły zabezpieczone środki odurzające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: