Ale metamorfoza! Odmieniono design baru mlecznego w Gdyni

Od lat działają w miejskiej przestrzeni i napędzają atmosferę naszego miasta. O kim mowa? O stowarzyszeniu Traffic Design, które znowu pozytywnie zaskoczyło mieszkańców Gdyni. Tym razem zespół zajął się metamorfozą baru mlecznego „Smakosz” w Chyloni. Projekt udało się zrealizować przy wsparciu miasta.

O tym, że zespół Traffic Design uwielbia bary mleczne, wiadomo nie od dziś. A jeszcze bardziej lubi nadawać im nowy blask. Robi to z klasą i jednocześnie zachowuje klimat danego miejsca.

Tym razem redesign przeszedł bar mleczny „Smakosz”. Lokal działa od 1961 roku. Znajduje się w Chyloni. Na czym polegała zmiana? Projektantka Eugenia Tynna i zespół Traffic Design własnoręcznie wykonali nowy szyld baru oraz dwa duże murale na bocznych ścianach budynku. Zadbali także o plakaty i naklejki na drzwiach lokalu.

Miejsca takie jak bary mleczne to nie tylko ważne punkty gastronomiczne na mapie miasta, ale często też źródło niezwykłych historii i obiekty pełniące istotne funkcje społeczne.

– Dlatego z pełną zajawką zajęliśmy się barem mlecznym „Smakosz”, który od 1961 roku działa w Chyloni. Zamiast banera nad wejściem znajdziecie się teraz wielki szyld autorstwa Eugenii Tynny. Na ścianach bocznych pojawiły się murale, a całość dopełniliśmy projektem plakatów oraz naklejek. Redesign zrealizowaliśmy przy wsparciu miasta – piszą w swoich mediach społecznościowych członkowie Traffic Design.

Bar mleczny w nowej odsłonie (fot. Rafał Kołsut / Traffic Design)
Bar mleczny w nowej odsłonie (fot. Rafał Kołsut / Traffic Design)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: