Znaleziono zwłoki w Kościerzynie. Mężczyzna był poszukiwany od 15 grudnia

Podczas przeszukiwań prowadzonych przez policję zostały znalezione wczoraj zwłoki 54- letniego mężczyzny. Zaginął on 15 grudnia 2021 roku.

Mieszkaniec powiatu kościerskiego był poszukiwany od połowy grudnia. Na miejscu pracowali policjanci z udziałem technika kryminalistyki, biegły z zakresu medycyny sądowej przeprowadził oględziny zwłok. Wszystkie czynności nadzorował prokurator z Prokuratury Rejonowej Kościerzynie – przekazał Piotr Kwidziński , rzecznik kościerskiej policji

 Zwłoki mężczyzny zostały znalezione na terenie bagnistym pomiędzy ul. Dworcową a Skarszewską w Kościerzynie. Wcześniej w tym miejscu było dość dużo śniegu. Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok

Mężczyzna wyszedł z domu 14 grudnia. O zaginięciu policję powiadomił jego syn. Zastanawiające było to, że 54-latek nie przyszedł na pogrzeb swojej mamy. Teraz wszystko wskazuje na to, że mógł iść na cmentarz, ale po drodze zasłabł.

Funkcjonariusze policji analizowali drogi, którymi mógł poruszać się zaginiony mężczyzna. Tak też trafili w mało uczęszczany skrót w okolicy ul. Dworcowej, w kierunku kościerskiego cmentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: