Okradł chojnicki lombard ze złotej biżuterii

Kryminalni z Chojnic zatrzymali 24-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież złotej biżuterii z lombardu. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna chciał zakupić złoty łańcuszek, a gdy sprzedawca pokazał mu kilka takich przedmiotów, które mu się podobały, ten zabrał łańcuszki z lady i wybiegł ze sklepu. Pokrzywdzony wycenił straty na blisko 4 tysiące złotych. Śledczy szybko wytypowali i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. W minioną środę przedstawili 24-letniemu chojniczaninowi zarzuty dotyczące kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z chojnickiego wydziału kryminalnego pracowali nad sprawą kradzieży biżuterii z lombardu o wartości blisko 4 tys. zł. Jak ustalili policjanci do kradzieży doszło 4 stycznia br w czasie, kiedy 24-latek chciał zakupić złoty łańcuszek. Sprzedawca pokazał mu kilka wybranych przedmiotów, a podejrzewany mając przed sobą paletę z wyłożonym złotem, chwycił ją i wybiegł ze sklepu.

Na podstawie uzyskanych informacji, mundurowi szybko ustalili i wytypowali sprawcę tego przestępstwa. Już następnego dnia rano zatrzymali podejrzewanego o kradzież złota 24-latka. Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań na terenie Chojnic dzięki ustaleniom operacyjnym funkcjonariuszy.

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, gdzie został przesłuchany w związku z tą sprawą i usłyszał zarzuty. Chojniczanin w trakcie przesłuchania przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Policjanci cały czas pracują nad odzyskaniem skradzionych łańcuszków. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: