Ławka na ławce w Parku Reagana

Problem z dwoma ławkami pojawił się w Parku Reagana.

Podczas spaceru po parku jeden z mieszkańców zauważył zdublowane ławki. Stara i nowa ławka są ustawione prawie jedna na drugiej. Odległość między starymi meblami, a tymi zupełnie nowymi jest niewielka. Aby się tam wcisnąć trzeba mieć naprawdę krótkie nogi.

Urzędnicy poinformowali , że problem z ławkami jest tymczasowy i stare meble już niedługo zostaną zdemontowane i trafią w zupełnie inne miejsce. Ma się to stać jeszcze w styczniu.

Sytuacja z ławkami jest tymczasowa. Stare ławki czekają na wywóz w inne miejsce. Stan ławek jest dobry, więc mogą one zostać zamontowane w innym miejscu. Ma to nastąpić jeszcze w styczniu – poinformowała Magdalena Kiljan, rzeczniczka Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni

Stare ławki mają trafić do dzielnic: Stogi, Krakowiec, Górki Zachodnie, Olszynka i być może Sobieszewo. Urzędniczka przekazała również, że stare ławki zostawiono tymczasowo po zamontowaniu przed nimi nowych.

Nieracjonalne byłoby płacenie za ich wywóz do magazynu, a następnie za przewóz z magazynu w miejsce docelowe. W tej sytuacji ponieślibyśmy podwójną opłatę zarówno za ich załadunek , a  także transport – dodała

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: