Gmina Parchowo. Zostali pobici i okradzeni z ubrań

Policjanci z Bytowa zatrzymali czterech mieszkańców gminy Parchowo w związku z pobiciem trzech mężczyzn oraz zmuszeniem dwóch z nich do rozebrania się i pozostawieniem ich w samej bieliźnie na śniegu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 8 stycznia. Ze zgłoszenia wynikało, że dwóch mężczyzn w samej bieliźnie chodzi po polu w gminie Parchowo.

Funkcjonariusze, którzy zostali skierowani na miejsce interwencji, ustalili, że między grupą mężczyzn doszło do nieporozumienia na tle finansowym. Czterech mężczyzn pobiło trzech mieszkańców powiatu kościerskiego i kartuskiego, a następnie dwóm dwudziestolatkom kazano się rozebrać do samej bielizny – przekazał sierż. szt. Chamier Gliszczyński, oficer prasowy KPP w Bytowie

Policja szybko zatrzymała podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Okazali się nimi  czterej  mieszkańcy gminy Parchowo w wieku 39, 34, 31 i 17 lat.

Mężczyźni trafili już do aresztu. W najbliższym czasie zostaną oni przesłuchani oraz najprawdopodobniej usłyszą zarzuty – zapowiedział sierż. szt. Damier Chamier Gliszczyński

Mężczyznom za pobicie oraz stosowanie przemocy wobec osoby lub groźby w celu zmuszenia osoby do określonego zachowania grozi do trzech lat więzienia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: