Wezwał policję do kolizji. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych

Policjanci z Wejherowa otrzymali wezwanie dotyczące kolizji drogowej, do której miało dojść w jednej z miejscowości gminy Szemud.

We wtorek przed godziną 19:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie od 25 – letniego kierowcy Nissana. Ze zgłoszenia mężczyzny wynikało, że wjechał on w dziury w drodze , a następnie uderzył w drzewo. Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce ustalili okoliczności , z których wynikało , że kierowca Nissana w  skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad swoim pojazdem. Następnie uderzył w przydrożne drzewo, a później zjechał na pobocze i zatrzymał się na skarpie.

( fot. KPP Wejherowo)
( fot. KPP Wejherowo)

Policjanci ukarali 25-latka mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a także zatrzymali mu dowód rejestracyjny samochodu z uwagi na uszkodzenia.

Policjanci przypominają i apelują o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze. Każdy kierowca ma obowiązek dostosować się do warunków drogowych, a przede wszystkim do ograniczeń prędkości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: