Podróżnicy, żeglarze i alpiniści spotkają się w Gdyni

Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów jak za dawnych lat odbędą się wiosną. Przez trzy dni wydarzenia Uczestnicy spotkania przez trzy dni będą opowiadać o najciekawszych przedsięwzięciach 2021 roku.

Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów odbędą się w dniach 22-24 kwietnia w Gdyni.  W czasie wydarzenia zostaną statuetki za dokonania podróżniczo-eksploracyjne. Będą zorganizowane również spotkania z autorami książek, wystawy fotograficzne , a także warsztaty.

Młodzi podróżnicy podczas wydarzenia zostaną nagrodzeni nagrodą im. Andrzeja Zawady, natomiast Nagrodą Wiecznie Młodzi im. Aleksandra Doby wyróżnieni zostaną podróżnicy seniorzy.

Podczas spotkań w Gdyni wybrani kandydaci zostaną poproszeni o wygłoszenie prelekcji o swoim największym dokonaniu zrealizowanym w przypadku kandydatów do Nagrody im. Andrzeja Zawady w ciągu ostatnich dwóch lat. Jeśli chodzi o Nagrodę Wiecznie Młodzi im. Aleksandra Doby, pod uwagę będą brane największe dokonania podróżnicze zrealizowane w ciągu ostatnich lat – poinformowano na gdynia.pl

Zgłoszenia propozycji i rekomendacje podróży do tegorocznej edycji spotkań można nadsyłać do końca lutego. Wszystkie niezbędne  szczegóły dotyczące zgłoszeń, wydarzeń towarzyszących i programu ukażą się w najbliższych dniach na stronie www.kolosy.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: