Dachowanie samochodu w Czarnoszycach pod Człuchowem

Policjanci z Człuchowa pracowali dziś od rana przy wypadku drogowym w Czarnoszycach w gminie Człuchów, gdzie na oblodzonej drodze osobowy ford wypadł z drogi i dachował. Samochodem podróżowały 3 osoby, 12-letnia dziewczynka została zabrana do szpitala, natomiast kierującej autem 42-letniej mieszkance powiatu człuchowskiego i jej 10-letniemu synowi nic się nie stało. Policjanci aktualnie ustalają szczegóły i przebieg wypadku.

Dzisiaj rano o godzinie 07.30 dyżurny z Człuchowa został powiadomiony o dachowaniu auta w Czarnoszycach w gminie Człuchów. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci z ruchu drogowego oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z drogówki zabezpieczyli miejsce zdarzenia i sporządzili oględziny, ustalili wstępnie, że kierująca osobowym fordem 42-letnia mieszkanka powiatu Człuchowskiego, jechała od drogi bytowskiej (DK 212) w kierunku Czarnoszyc, na śliskiej oblodzonej drodze straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi, uderzyła w skarpę ziemi, a następnie dachowała. W zdarzeniu ucierpiała 12-letnia dziewczynka, została z matką (kierującą tym samochodem) zabrana do szpitala, podróżującemu jeszcze w tym samochodzie 10-letniemu chłopcu nic się nie stało, został zabrany przez rodzinę do domu.

Aktualnie policjanci ustalają szczegóły i przebieg tego wypadku. Policjanci apelują, aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze i własnych umiejętności. Zachowajmy zdrowy rozsądek i pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: