Policja zatrzymała 19-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci z Gdańska zatrzymali 19-latka, który odpowie za posiadanie 260 porcji marihuany, dopalaczy , a także leku psychotropowego. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

Wywiadowcy z gdańskiej komendy miejskiej w miniony piątek pojechali do jednego z hoteli na Przymorzu , gdzie miał się znajdować nieprzytomny mężczyzna. Kiedy dotarli na miejsce byli już tam ratownicy medyczni. Po badaniu okazało się, że mężczyzna nie stracił przytomności tylko zasnął.

Policjanci  ujawnili i zabezpieczyli w pokoju hotelowym kilka woreczków z marihuaną, dopalaczami oraz tabletkami. Narkotyki leżały na stojącej przy łóżku szafce nocnej. Dodatkowo zabezpieczono kilkanaście tys. zł. , wagę elektroniczną oraz telefon mężczyzny.

( fot. KMP Gdańsk)
( fot. KMP Gdańsk)

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania ponad 260 porcji narkotyków i dopalaczy. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Kryminalni z komisariatu przy ulicy kartuskiej zatrzymali tego samego dnia 25-latka, który także posiadał znaczną ilość narkotyków. sprawdzić.. Zatrzymany 25-latek odpowie za posiadanie ponad 300 porcji amfetaminy, haszyszu oraz marihuany. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i teraz grozi im 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: