Krajowa Izba Odwoławcza odrzuca odwołanie firmy Nextbike. Nowe MEVO coraz bliżej

Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołanie firmy Nextbike Polska SA w restrukturyzacji. Nie ma już zatem prawnych przeszkód do podpisania umowy na nowe MEVO z firmą City Bike Global.

4 stycznia Obszar Metropolitalny Gdańsk – Gdynia – Sopot poinformował, że firma Nextbike Polska SA w restrukturyzacji odwołała się do Krajowej Izby Odwoławczej w postępowaniu na nowe Mevo. Było to już kolejne, czwarte odwołanie spółki powiązanej z poprzednim operatorem MEVO.

21 stycznia do Obszaru Metropolitalnego Gdańsk – Gdynia – Sopot wpłynęła decyzja Krajowej Izby Odwoławczej. W przesłanej decyzji KIO  w całości odrzuciła odwołanie firmy Nextbike Polska SA w restrukturyzacji. Nie ma już zatem żadnych prawnych przeszkód i możliwe jest podpisanie umowy na nowe MEVO ze zwycięzcą przetargu firmą City Bike Global.

City Bike Global, to hiszpańska spółka, która zarządza ponad 30 tysiącami rowerów w Finlandii, Szwecji, Francji i Peru. Aktualnie uczestniczy w publicznych przetargach rowerowych na Śląsku, w Marsylii (Francja), Cote Basque (Francja) czy Oulu (Finlandia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: