Dzielnicowy z Rumi zatrzymał mężczyznę posiadającego narkotyki

Dzielnicowy z Rumi podczas patrolu zauważył grupę mężczyzn spożywającą alkohol.

Okazało się, że jeden z nich schował w szczelinę schodów ewakuacyjnych małą paczkę z amfetaminą. 37-letni mężczyzna miał przy sobie również MDMA.

Do zdarzenia doszło we wtorek 22 marca w Rumi. Podczas patrol dzielnicowy podczas podszedł do mężczyzn, którzy spożywali alkohol.

 Kiedy policjant podszedł bliżej, zauważył jak jeden z mężczyzn chował mały pakunek w szczelinę schodów ewakuacyjnych, przy których stał. Policjanci zabezpieczył paczuszkę, w której jak się okazało była amfetamina – poinformowała asp.sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy

Na miejsce zdarzenia pojawił się  dodatkowy patrol, ponieważ działania obejmowały trzech mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu publicznym. Jeden z mężczyzn został ukarany mandatem na miejscu, drugi będzie czekał na ukaranie od sądu. Mężczyzna który posiadał narkotyki został zatrzymany.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Komisariatu Policji w Rumi. 37-latek został przeszukany na miejscu. Podczas sprawdzania jego spodni, wypadła z nich inna mała paczuszka. W niej znajdowała się kolejna zabroniona substancja MDMA. Zarówno amfetamina jak i MDMA zostały zabezpieczone przez policjantów do sprawy – przekazała Anetta Potrykus

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: