Reda. Na jednym z osiedli mieszkanka uprzykrza życie sąsiadom i właścicielom psów

Na jednym z osiedli w Redzie pewna kobieta smaruje chemią donice, rozsypuje w okolicach mieszkań cynamon i pieprz, a także wystawia przed klatką trutkę na szczury.

Według mieszkańców kobieta próbuje w ten sposób uprzykrzyć życie sąsiadom i właścicielom psów. Na jednej z osiedlowych grup na Facebooku pojawił się wpis

Uważajcie na spacerach z waszymi pupilami. Przy ulicy Obwodowej, przy klatkach wokół donic jest rozsypany cynamon. Nie jestem pewna, ale przy tym bloku już były różne niespodzianki zostawione przez panią, której psy przeszkadzają, więc lepiej uważać po prostu.

Według mieszkańców jedna z mieszkanek ulicy Obwodowej może zagrażać czworonogom. Kobieta została nagrana jak wokół bloku rozsypuje nieznaną substancję.

Jakiekolwiek próby rozmowy z kobietą nie przynoszą skutków. Problemy z tą kobietą są od kilku lat. Jest niebezpieczna, nie dość, że dla zwierząt, to dla ludzi i dla dzieci. Wygania dzieci z placu zabaw, bo chce spać o 13:00. Rzuca kamieniami na balkony, bo ktoś pali, kiedyś trafiła w dziecko. Ostatnio przed jej klatką były wyłożone trutki na szczury. A ostatnia sytuacja to był pieprz z cynamonem.

Kobieta oblewała żrącą chemią donice przed klatką. Pieprz i cynamon podrażnia nos psa. Jest to dla niego ból. Mamy na osiedlu da przypadki śmierci psów – przekazała jedna z mieszkanek Redy, która boi się podać swoich danych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: