Egzotyczne kierunki z Gdańskiego lotniska. Rainbow zaprezentował ofertę

Latem będzie 25 lotów tygodniowo do 16 wakacyjnych miejsc w Europie i Afryce. Jeden z największych organizatorów imprez turystycznych w Polsce, Rainbow zaprezentował właśnie ofertę.

W sezonie letnim razem z Rainbow polecimy z Gdańska na  wypoczynek do 8 krajów:  do Grecji, do Chorwacji (Dubrownik),  Albanii (Tirana), Bułgarii (Burgas, Warna), na hiszpańską Fuerteventurę i do Turcji (Antalia, Bodrum), Egiptu (Hurgada, Mars Alam)  i Tunezji (Monastyr). W ofercie greckiej są wakacje na Rodos, Korfu, Kos, Krecie (Chania, Heraklion) i Zakintos. Do Antalii w Turcji czartery będą latały nawet trzy razy w tygodniu.

Dla turystów kochających dalekie , egzotyczne kierunki zimą Rainbow przygotował absolutną niespodziankę. Od sezonu 2022/23 wystartują z Gdańska połączenia do czterech popularnych miejsc, do Meksyku i Tajlandii oraz na Dominikanę i Kubę. Gdańsk jako baza wypadowa na dalekie wakacje dołączy do Warszawy, Katowic i Poznania. Dalekie loty będą obsługiwane komfortowymi samolotami Boeing 787 Dreamliner.

Rainbow rozpoczął już przedsprzedaż oferty Egzotyka 2022/23.

Nasi pasażerowie są spragnieni wakacji, dlatego bardzo nas cieszy bogata oferta Rainbow na zbliżające się lato. Jesteśmy także zachwyceni nowymi propozycjami dla pasażerów, latających zimą do egzotycznych krajów. Cieszy nas poszerzona oferta i wydłużony sezon wakacyjny w naszej wspólnej ofercie: Rainbow i gdańskiego lotniska – przekazał Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: