Młody kierowca prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy

Policjanci zatrzymali 21-letniego kierowcę. Mężczyzna po zatrzymaniu zachowywał się bardzo  nerwowo , a także unikał kontaktu wzrokowego.

Do zatrzymania 21-latka przez policjantów z Kosakowa doszło w ubiegłym tygodniuna jednej z ulic w Mostach. Po zatrzymaniu mężczyzna zachowywał się dziwnie i unikał kontaktu wzrokowego. Funkcjonariusze zaczęli podejrzewać, że znajduje się pod wpływem narkotyków. Przeprowadzone badanie wykazało obecność w jego ślinie amfetaminy.

Policjanci zaczęli podejrzewać, że 21-latek znajduje się pod wpływem narkotyków, dlatego przeprowadzili u niego badanie, które wykazało obecność w jego ślinie amfetaminy. Zabezpieczyli także amfetaminę, którą mężczyzna miał schowaną w portfelu. Znalezione narkotyki przekazano biegłemu do dalszych badań. Wkrótce śledczy przesłuchają zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawią zarzuty posiadania środków odurzających oraz kierowania samochodem pod wpływem narkotyków –  poinformowała  pucka policja

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Posiadanie narkotyków to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: