Pożar restauracji w Gdańsku. Spłonęła Tawerna Klipper

Do pożaru restauracji na ulicy Bałtyckiego w Gdańsku doszło dziś po godzinie 4:00. Pożarem został objęty dach obiektu. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych.

Wkrótce zostaną wykonane oględziny z udziałem biegłego sądowego – poinformował asp. szt. Mariusz Chrzanowski , oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku

Oficer dyżurny wojewódzkiego stanowiska kierowania ratownictwem Państwowej Straży Pożarnej w województwie pomorskim przyjął zgłoszenie dotyczące pożaru restauracji o godzinie 4:31. Z informacji wynikało , że pali się  Tawerna Klipper. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane cztery  zastępy straży pożarnej.

Przed godz. 7:00 na miejscu znajdowały się jeszcze trzy zastępy straży pożarnej i trwało przelewanie wodą pogorzeliska. Oficer dyżurny zapewnił, że sytuacja jest już opanowana. Brak osób poszkodowanych – poinformowali strażacy

Podczas akcji gaśniczej prowadzonej przez strażaków policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Sprawą zajmują się  kryminalni, którzy szczegółowo sprawdzają wszystkie zdobyte informacje, monitoringi oraz rozmawiają z osobami mogącymi mieć informacje na temat zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: