Został złapany na gorącym uczynku. Wyrzucał śmieci z budowy koło rzeki Płutnica w Pucku

Na gorącym uczynku został przyłapany 68-latek , który wyrzucał śmieci z budowy koło rzeki Płutnica w Pucku. Mężczyzna został przyłapany przez Patrol Społecznej Straży Rybackiej z Pucka.

Mężczyzna do swojej nielegalnej akcji wykorzystał osobowego Mercedesa, do którego podpięta była przyczepka wypełniona śmieciami.

W poniedziałkowe popołudnie strażnicy wybrali się na patrol. Przy rzece Płutnica strażnicy znaleźli mężczyznę, który kończył rozładowywać śmieci z przyczepki. 68- latek tłumaczył się strażnikom , że najpierw pojechał z odpadami w odpowiednie miejsce, gdzie są one przyjmowane w legalny sposób, ale tam zażądano od niego 100 zł za taką możliwość.

Patrol  Społecznej Straży Rybackiej z Pucka nie dał się zwieść tłumaczeniom mężczyzny i wezwał na miejsce policjantów z puckiej komendy, którzy zajęli  sprawą nielegalnego wyrzucania śmieci.Jak widać chytrość nie popłaca, gdyż zamiast rachunku na 100 zł mężczyzna musiał nie tylko zapłacić słony mandat, ale też uprzątnąć swoje śmieci i zabrać je ze sobą.

Policjanci z Pucka w jednej z miejscowości gminy Puck podjęli interwencję wobec 68-letniego mieszkańca gminy Puck, który został  przyłapany na gorącym uczynku, jak wyrzucał odpady budowlane.  Za zaśmiecanie mundurowi ukarali mężczyznę mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz nakazem uprzątnięcia terenu – powiedział mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: