Nowy punkt składania deklaracji o opłatach za odpady komunalne w Sopocie. Zmiany wchodzą od dziś

Miejsce składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w Sopocie z końcem marca uległo zmianie.

Od dziś , 4 kwietnia  sprawy związane z deklaracjami będzie rozpatrywał Dział Gospodarki Komunalnej Zarządu Dróg i Zieleni w Sopocie, który mieści się w Urzędzie Miasta.

Dla sprawnej obsługi mieszkańców, uruchomione zostanie biuro obsługi, zlokalizowane w budynku Urzędu Miasta, w pokojach 53-57 na I piętrze (dawny Referat Komunikacji). Biuro  będzie  czynne w godzinach pracy urzędu. Pracownicy biura będą przyjmować deklaracje papierowe, a w razie problemów z wypełnieniem deklaracji będą także służyć pomocą.

Mieszkańców i przedsiębiorców składających deklaracje bądź korekty zapraszamy do nowego punktu w Urzędzie Miasta. Dobra lokalizacja i godziny pracy umożliwią szybkie załatwienie niezbędnych formalności – przekazał  Marcin Skwierawski, wiceprezydent Sopotu

Zakład Oczyszczania Miasta będzie się zajmował jedynie czynnościami wykonawczymi, związanymi z utrzymaniem czystości i gospodarką odpadową, czyli odbiorem śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: