Mieszkaniec Bytowa pędził drogą wojewódzką z prędkością 105 km/h

Mieszkaniec Bytowa gnał samochodem przez Lipnicę z prędkością 105 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące, wręczyli mandat w wysokości 1500 zł i dołożyli 10 pkt karnych.

Policjanci patrolowali w niedzielę drogę wojewódzką nr 212 z wykorzystaniem policyjnego wideo rejestratora. W trakcie kontroli zatrzymali 24-latka, który gnał samochodem z prędkością 105 km/h. Kierowca Hondy przekroczył w obszarze zabudowanym prędkość o 55 km/h. Mieszkaniec Bytowa za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i punktami karnymi. Mundurowi mężczyźnie zatrzymali także prawo jazdy na trzy miesiące.  Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny w wysokości 1500 zł , a także 10 punktów karnych.

Bytowscy policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców, o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych. Czasem nasze błędy i zaniechania mogą okazać się niestety tragiczne w skutkach. Starajmy się więc unikać agresywnych zachowań na drodze, a jeśli takie się pojawiają, to informujmy o tym funkcjonariuszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: