Zamknięto fragment ul. Wyspiańskiego. Trwają prace naprawcze przyłącza wody

Dziś nad ranem służby Saur Neptun rozpoczęły prace przy ulicy Wyspiańskiego (na wysokości numeru 17). Doszło tam do awarii przyłącza wodociągowego, które znajduje się w przebiegu ulicy.

Jezdnia na czas naprawy zostanie zamknięta obustronnie. Ruch kołowy będzie się odbywał wyznaczonym objazdem. Czasowo zmieniona zostanie także trasa autobusów linii 124.

Objazd w obu kierunkach  będzie poprowadzony ulicami Danusi i Waryńskiego. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowych oznaczeń. Jednocześnie dostęp do ul. Saperów od ronda zostanie zachowany.

Zmiany w kursowaniu autobusów linii 124

Autobusy linii 124 w kierunku Wrzeszcza PKP od przystanku „Lwowska” do przystanku „Wrzeszcz PKP” pojadą objazdem: Hallera – al. Zwycięstwa – Miszewskiego. Zamiast przystanków „Mickiewicza” 06 będzie obowiązywał przystanek „Mickiewicza” 04 na al. Hallera za skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza. Dodatkowo autobusy zatrzymają się na przystankach linii 115 „Opera Bałtycka” 05, „Teatr Miniatura/Radio Gdańsk” 03 oraz „Uphagena” 01. Nieobsługiwane będą przystanki „pl. Komorowskiego” 03 i „Biała” 01.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: