Kościerzyna. 18-latek handlował narkotykami

W ramach prowadzonych działań kryminalni z zespołu narkotykowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie i handel środkami odurzającymi.

Policjanci z Kościerzyny , którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej we wtorek około godziny 19:00 uzyskali informację , że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 18-latek przechowuje narkotyki.

Po dotarciu na miejsce przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania zabezpieczono amfetaminę  w ilości 600 porcji. Ponadto mundurowi ustalili, że mężczyzna handlował narkotykami. 18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań -przekazał asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji

Mężczyźnie na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawiono zarzut posiadania i handlu narkotykami. Młody mężczyzna trafił przed oblicze prokuratora i prawdopodobnie o jego losie zadecyduje sąd.

Za te przestępstwa może mu grozić do dziesięciu lat pozbawienia wolności .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: